Головною задачею морських дронів є захист акваторії українських морів та мирних міст від крилатих ракет, які російські війська запускають з кораблів.

Морські дрони вже показали дивовижний результат на фронті — атакували російський флот у Севастополі та вразили три російські кораблі.

Це перша морська атака в історії, яка була здійснена виключно безпілотними засобами. росія втратила беззаперечну перевагу на воді.

«Кожну пʼяту ракету Росія запускає з кораблів. Важливо максимально захистити українські міста та акваторії від обстрілів. Тому збираємо кошти на 100 морських дронів українського виробництва. Вони можуть суттєво змінити ситуацію в акваторії Чорного моря. Маленькі та швидкі, дрони здатні успішно атакувати російські кораблі вартістю сотні мільйонів доларів», – зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Президент України Володимир Зеленський оголосив про формування спеціального морського флоту. Україні потрібно 100 морських дронів. Вартість одного — 10 млн гривень. За один день планується зібрати кошти на 10 безпілотних надводних апаратів. Збір проводиться по всьому світу.

  • Фандрейзингова платформа UNITED24 за 6 місяців роботи зібрала понад $217 мільйонів на підтримку України.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.