Фандрейзингова платформа UNITRD24 за 6 місяців роботи зібрала понад $217 мільйонів на підтримку України.

Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федорів.

Вже закупили машини швидкої допомоги, необхідне медичне обладнання, першу в Україні машину для розмінування — Armtrac 400, тисячі безпілотників, бронежилетів, касок та іншої амуніції для захисників і захисниць.

Також за цей час вдалося реалізувати десятки партнерств з українськими та світовими брендами і навіть розпочали збір для відбудови стадіону в Ірпені.   

До речі збір на відбудову стадіону, який був зруйнований під час війни з Росією, розпочав легендарний український футболіст Андрій Шевченко.

Фото United24

Я приїхав на цей зруйнований снарядами стадіон і побачив, як по полю, не звертаючи уваги на великі чорні воронки, бігають з м’ячем діти. Ворогу вдалося знищити футбольний майданчик, але не пристрасть наших дітей до улюбленої гри. Тоді я зрозумів, що маю відновити цей стадіон, і ми це обов’язково зробимо. Перші 150 000 євро із 600 000, які потрібні, вдалося зібрати завдяки клубу “Мілан”, — розповів Андрій Шевченко.

фото United24

Нагадаємо, що стадіон «Чемпіон» в Ірпені був зруйнований російськими снарядами ще в березні. Окупанти повністю знищили приміщення, трибуни і пошкодили поле.

Відмітимо: у жовтні до команди амбасадорів доєдналися абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик, астронавт-рекордсмен NASA Скотт Келлі та американський історик Тімоті Снайдер.