Евакуаційні заходи з небезпечних населених пунктів в Харківській області тривають.

Протягом 15 червня правоохоронцям вдалося вивезти з населених пунктів Чугуївського та Куп’янського районів, які потерпають від постійних російських обстрілів 12 людей. Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП у Харківській області.

Всього від початку повторного наступу росіян на півночі Харківщини, 10 травня, евакуювали 11 тисяч 856 людей із Чугуївського, Харківського, Богодухівського районів.

Раніше голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов розповів, що темпи евакуації наразі знизились майже до нуля, оскільки ті мешканці, хто мав бажання виїхати, вже евакуйовані та розміщені у Харкові та інших населених пунктах.

Зараз, за словами Синєгубова, готується план евакуації по Золочевському напрямку. Після оголошення примусової евакуації родин з дітьми, вже вдалося вивезти 120 сімей.

Також він розповів, що найгарячішим залишається Куп’янський напрямок. Зараз ХОВА знову переглядає дані про те, скільки людей залишилось там в небезпечних районах. Синєгубов повідомив, що можливо на Куп’янському напрямку буде оголошена примусова евакуація, тому що російські війська інтенсивно обстрілюють саме цивільне населення.

Нагадаємо, начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов не підтвердив інформацію щодо фактів вивезення мешканців частини Липецької громади російськими військами до РФ.

На цю тему

Із Золочівської громади евакуйовують всіх дітей на випадок наступу російської армії. Нині ситуація на кордоні вже не така загрозлива, як минулого тижня, але «краще підстрахуватися». Про це повідомив начальник селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.