За даними начальника військової адміністрації Харківського району Володимира Усова, зафіксовані факти вивезення мешканців частини Липецької громади до Росії окупаційними військами.

Про це він розповів в етері «Суспільне. Студія» 6 червня.

«Є вмовляння через людей, які у РФ. Є зв’язок встановлений з людьми, і вони вивозять їх на територію РФ, приблизно до міста Орел», — сказав Усов.

Протягом минулого тижня, за словами начальника РВА, з тимчасово окупованої росіянами частини Липецької громади через територію РФ виїхали чотири родини.

У декількох населених пунктах окупованої частини Липецької громади залишаються менше ніж 100 людей, зазначив Усов. Нині РФ намагається атакувати Липці та Глибоке, зазнає великих втрат і не має успіху. Українські війська тримають оборону і мають частковий успіх у просуванні в напрямку Лук’янців.

Нагадаємо, російські війська у травні захопили шість сіл Липецької громади Харківської області. На момент повторної окупації там жили щонайменше 150 людей.

Читайте також

  • На Харківському напрямку відбулося 5 бойових зіткнень із російськими військовими. Відбито три атаки в районах села Липці й міста Вовчанськ