Увесь день у місті буде хмарно.

Протягом 16 травня у Харкові синоптики прогнозують значний дощ з грозою та шквальний вітер 15-20 м/с. Увесь день буде хмарно, температура повітря – від 23 до 25 градусів тепла. Про це повідомили у Харківському регіональному гідрометеоцентрі.

У Харківській області також очікується значний дощ з грозою та шквальний вітер, місцями град. Погода увесь день буде хмарною. Температура повітря коливатиметься від 23 до 28 градусів тепла вдень.

Нагадаємо, армія РФ знищила всю енергетичну генерацію міста Харкова, про це під час Ukraine Recovery Conference в Берліні повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов. «Ми розуміємо що попереду зима. Ми розуміємо, що сьогодні, на жаль, наш ворог розтрощив всю генерацію, яка була у Харкові. Всі ТЕЦ зруйновано. Ми не маємо жодного кіловата власної генерації», – пояснює мер міста.

Читайте також

  • На Харківщині розгорнуть «міні-ТЕЦ» — Мінвідновлення. Проєкт енергетичної безпеки USAID в Україні у співпраці з Міненерго, Комітетом Верховної Ради з енергетики розгортає мережу малої та середньої когенерації в регіонах країни. Зокрема, теплопостачальні підприємства Харківської області отримали 6 когенераційних установок (КГУ) у березні 2024 року.