28 квітня поліцейські евакуювали чотирьох людей з території Куп’янського району Харківської області.

Про це повідомив начальник поліції Харківської області Володимир Тимошко.

Раніше, з населених пунктів Богодухівського, Ізюмського та Харківського районів евакуювали 88 дітей із родинами, повідомили в ХОВА. 15 дітей вивезли з Золочівської громади, 4 – з Борівської, 39 дітей з Липецької та ще тридцять з Дергачівської. 

Нагадаємо, що на Раді оборони Харківської області 11 квітня ухвалили рішення про примусову евакуацію родин із дітьми у 47 прифронтових населених пунктах Дергачівської, Золочівської, Липецької та Борівської громад. Йдеться про близькі до кордону з РФ населені пункти Харківського, Богодухівського та Ізюмського районів.

Евакуація здійснюється безплатно. Для попереднього запису необхідно зателефонувати на гарячу лінію Харківської ОВА з питань проведення евакуації за номером: 0 800 339 291. Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.

24 квітня, у селі Івашки Золочівської громади завершена примусова евакуація родин із дітьми. Евакуація з інших визначених населених пунктів продовжується.

Читайте також

  • До села Веселе Липецької громади можна потрапити за перепустками