Протягом доби 28 квітня внаслідок російських обстрілів Харківської області постраждали два цивільних чоловіки та жінка.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, 28 квітня о 15:20 внаслідок обстрілу Стрілечої Липецької громади поранення отримав 59-річний цивільний чоловік. У Куп’янську під час обстрілу з РСЗВ о 10:50 зруйновано приватне домоволодіння. Травмовані 35-річна жінка та 52-річний цивільний чоловік.

28 квітня о 09:20 Вовчанськ обстріляли з артилерії, пошкоджено два приватні будинки. Внаслідок скидання керованої авіабомби пошкоджено приватне підприємство. 29 квітня о 02:00 армія РФ обстріляла Загризове Борівської громади з авіації. Внаслідок обстрілу КАБ пошкоджено приватний будинок.

Загалом за добу артилерійських та мінометних ударів армії РФ зазнали близько 15 населених пунктів Харківщини, зазначив Синєгубов. Авіаційних обстрілів зазнала Велика Писарівка.

Читайте також

  • 28 квітня о 20:30 на подвір’ї у селі Байрак Балаклійської громади 48-річний чоловік підірвався на міні, попередньо ПФМ-1 «Пелюстка»
  • На Куп’янському напрямку українські військові відбили 6 атак армії РФ в районах населених пунктів Берестове Харківської області та Стельмахівка Луганської області