На Куп’янському напрямку українські військові відбили 6 атак армії РФ в районах населених пунктів Берестове Харківської області та Стельмахівка Луганської області.

Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 120 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

На Слобожанському напрямку російські військові знаходяться у прикордонних районах, проводять диверсії з метою недопущення перекидання українських військ на загрозливі напрямки, нарощують щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Як зазначив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, основні напрямки зосередження зусиль російських військ на Куп’янському напрямку – села Стельмахівка та Берестове. За його словами, там вони мали частковий успіх, але діями українських підрозділів були зупинені. Сирський також додав, що Силам оборони України вдалося покращити своє тактичне положення в районі Синьківки на Куп’янському напрямку.

«Разом з тим, відстежуємо нарощування чисельності та перегрупування військ противника на Харківському напрямку. На найбільш загрозливих напрямках наші війська посилено артилерійськими та танковими підрозділами», — написав Сирський.

Нагадаємо, що російські окупанти відновили свої спроби йти в наступ на Куп’янському напрямку, але успіху не мали, повідомив начальник Харківського гарнізону та сил оборони Харкова Сергій Мельник.

Читайте також

Вранці 28 квітня росіяни завдали удару по Куп’янську. Боєприпас влучив у приватний будинок, в якому перебували люди. До прибуття підрозділу ДСНС з-під завалу деблокували 36-річну жінку, допомогу надали на місці. Внаслідок обстрілу травм зазнав 52-річний чоловік. З пораненням живота потерпілого госпіталізували.