Найбільш постраждали медичні заклади на Харківщині, Донеччині, Миколаївщині, Київщині, Чернігівщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Запоріжжі. 

Починаючи з 24 лютого 2022 року Росія пошкодила або зруйнувала в Україні 1740 медзакладів. З них частково зруйновані – 1537, а повністю – 203 лікарні. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

Крім того, російські війська пошкодили 139 автівок екстреної медичної допомоги, знищили 256 та захопили 125 автівок швидкої.

Найбільш постраждали медзаклади на Харківщині, Донеччині, Миколаївщині, Київщині, Чернігівщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Запоріжжі. 

Станом на початок березня 2024 року повністю вдалося відновити 509 об’єктів, ще 357 — відбудовані частково або відновлюються. У першу чергу відбудовують заклади на деокупованих територіях України. Найбільше відновлених медзакладів — на Харківщині, Миколаївщині, Дніпропетровщині, Київщині, Харківщині та Чернігівщині.

Нагадаємо, у Руській Лозовій на Харківщині восени минулого року закінчили відновлювальні роботи. Внаслідок російських обстрілів заклад постраждав на 70%. На сьогодні медзаклад щомісяця приймає близько 300 пацієнтів. 

Читайте також

  • Медзаклади Харківщини отримали швидкі від United24.
  • На Харківщині планують доукомплектовувати обладнанням медзаклади, щоб прискорити проходження ВЛК.