До 14 років в’язниця засудили 50-річного чоловіка з Балаклії, який під час окупації Харківської області очолив спочатку окупаційну поліцію, а згодом й окупаційну адміністрацію.

Про це повідомив речник СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

«Засудженим є колишній співробітник місцевого підрозділу розформованої міліції. На початку повномасштабного вторгнення росії він один з перших у Балаклії підтримав загарбників», — йдеться в повідомленні.

Засуджений / Фото: СБУ

Як зазначили правоохоронці, за це його призначили керівником окупаційного «відділу МВС РФ», діяльність якого була спрямована на поширення кремлівського режиму та репресії проти учасників руху опору. На цій посаді чоловік займався фабрикуванням кримінальних справ проти українських патріотів та організовував чергування підлеглих на блокпостах. Згодом його він став керівником окупаційної адміністрації міста.

Під час деокупації Куп’янська правоохоронці затримали чоловіка. Суд призначив йому покарання у вигляді 14 років позбавлення волі із забороною обіймати посади в правоохоронних органах протягом 11 років.

Як зазначили у СБУ, у засудженого також конфісковано приватну нерухомість площею майже 200 квадратних метрів та позашляховик преміумкласу.

Читайте також

  • У Харкові викрито трьох податківців, які вимагали гроші з підприємців нібито на ЗСУ