Російські військові щодня завдають близько 10 авіаударів по прифронтових і прикордонних населених пунктах Харківської області.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Зокрема, російські військові продовжують обстрілювати Куп’янськ та Вовчанськ. У зв’язку із загрозливою ситуацією на Куп’янському напрямку, представники місцевої влади проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців, закликаючи їх виїхати у більш безпечні регіони, сказав Синєгубов.

Вісім дітей із родинами евакуювали за добу на Харківщині. На сьогодні евакуйовано із двох громад 50 дітей: Вільхуватської — 19 та Великобурлуцькій — 31.

Нагадаємо, що 7 березня на Раді оборони Харківської області ухвалили рішення щодо примусової евакуації дітей із батьками або їх опікунами для 18 населених пунктів Великобурлуцької та Вільхуватської територіальних громад.

Евакуація здійснюється безплатно. Для попереднього запису необхідно зателефонувати на гарячу лінію Харківської ОВА з питань проведення евакуації за номером: 0 800 339 291. Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.

Читайте також

  • На Харківщини четверо людей постраждало внаслідок обстрілів росіян вдень 11 березня
  • Понад 700 разів РФ обстріляла Лимано-Куп’янський напрямок