До фандрейзингової платформи United24 долучилися люди зі 110 країн, а з травня 2022 року зібрано $274 мільйони.

«Ключовий проєкт, у який ми віримо і який також змінює хід війни вже зараз, — це фандрейзингова платформа United24. Це фактично «єдине вікно» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян із метою підтримки України. З травня ми вже зібрали понад 274 млн доларів», — кажуть у Мінцифрі.

Платформа стала зручним інструментом для підтримки України. Вона створена за ініціативою Президента України Володимира Зеленського для збору пожертв на закупівлю необхідного обладнання для медиків, рятувальників та військових.

United24 збирає кошти за трьома напрямками:

  • Оборона та розмінування;
  • Медична допомога;
  • Відбудова України.

Її амбасадорами стали відомий український футболіст Андрій Шевченко, тенісистка Еліна Світоліна, акторка Барбара Стрейзанд, гурт Imagine Dragons, американський актор і режисер Лієв Шрайбер, астронавт та рекордсмен НАСА — Скотт Келлі, історик та науковець Тімоті Снайдер, Володар трьох Греммі Бред Пейслі.

Ви також можете долучитися до цієї ініціативи та зробити внесок у відбудову України, придбання медичного обладнання чи посилення обороноздатності держави.

  • З початку повномасштабного вторгнення на рахунки НБУ та фонди United24, Повернись живим, Фонд Притули надійшло понад 33,96 мільярда гривень.

Підтримуйте Україну та підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.