Потяг прибув до області аби допомогти мешканцям регіону та місцевій владі долати наслідки атак росіян на критичну інфраструктуру.

Поїзд-кухня Укрзалізниці сьогодні, 14 червня, рівно 100 днів працює на Харківщині. Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці. 

У компанії підбили підсумки роботи за цей час. Так, за 100 днів на Харківщині поїзд-кухня переробив 160 тонн продуктів, приготував, 380 тонн їжі, що еквівалентно вазі 7,6 танків М1 Абрамс. 

Крім цього, згенерував понад 50 000 кВт-год, приготував 570 тисяч порцій їжі, чого було б достатньо, щоб двічі нагодувати населення, наприклад, Вінниці або Кривого Рогу одночасно, поділилися в Укрзалізниці. Також там зауважили, що потяг продовжує працювати в Харківській області.

Нагадаємо, після масованих атак на енергоінфраструктуру Харківщини 22 березня Food Train Укрзалізниці приїхав у регіон допомагати долати наслідки російських атак. Зокрема, працівники потягу готували обіди для Харківської психіатричної лікарні, постраждалої внаслідок обстрілу Харкова 27 квітня.

Читайте також

  • У Харкові внаслідок ранкового обстрілу загинув співробітник Укрзалізниці.
  • До Харкова прибув поїзд-кухня Food Train — фоторепортаж.