Ще одну залізничницю поранено, їй надається вся необхідна медична допомога.

У Харкові внаслідок ранкового обстрілу Київського та Холодногірського районів загинув монтер Укрзалізниці. Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.

«Внаслідок обстрілу є втрати у родині залізничників. Загинув монтер колії Олександр Кот 1998 року народження», – ідеться в повідомленні.

Також ще одну залізничницю було поранено, їй надається вся необхідна медична допомога.

В Укрзалізниці висловили співчуття рідним загиблого та пообіцяли забезпечити фінансову та соціальну підтримку його синові та родині.

30 квітня близько 10:02 російські військові ударили по Холодногірському та Київському районах Харкова. Внаслідок обстрілу одна людина загинула, шість — отримали поранення. Двох людей госпіталізували в середньому стані, у інших виявили гостру реакцію на стрес.

Нагадаємо, вночі 19 квітня армія РФ завдала удару по Дніпровщині. Одна з ракет влучила у п’ятиповерховий житловий будинок неподалік залізничного вокзалу. Внаслідок удару також постраждав залізничний вокзал. Загинула працівниця Укрзалізниці Оксана Стороженко. Семеро залізничників було поранено під час виконання службових обов’язків.

Читайте також

  • Поїзд-кухня Укрзалізниці готує для Харківської психіатричної лікарні, пошкодженої обстрілом.
  • В Укрзалізниці з’явилося ще два медичні евакуаційні вагони.