30 квітня близько 10:02 російські військові ударили по Холодногірському та Київському районах Харкова. Наразі відомо про загиблого та поранених.

Про це повідомив міський голова Ігор Терехов та начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Станом на 10:40 внаслідок ударів по Харкову дві людини загинули, шість отримали поранення, зазначив Синєгубов.

Оновлення (11:03, 30.04.2024) Інформація про другого загиблого не підтвердилася, повідомила пресслужба ХОВА. Внаслідок обстрілу одна людина загинула, шість — отримали поранення. Двох людей госпіталізували в середньому стані, у інших виявили гостру реакцію на стрес.

За словами посадовців, армія РФ атакувала цивільну інфраструктуру. Зафіксовані удари біля паркової зони. За попередньою інформацією, російські військові вдарили по Харкову керованими авіабомбами.

Нагадаємо, 29 квітня близько 18:00 армія РФ завдала двох авіаударів по Київському району Харкова. Боєприпаси влучили у землю, поруч з притулком для тварин та житловим будинком. Унаслідок обстрілу поранення отримав 42-річний чоловік. За попередніми даними прокуратури, удари завдавали УМПБ-Д30.

Армія РФ планово накопичує війська на півночі Харківської області, однак темпи нарощування живої сили та техніки не змінюються впродовж 10 місяців, сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов. За його словами, «говорити про відкриття фронту на півночі Харківської області ще зарано». Він також зазначив, що російські військові відновили штурмові дії на Куп’янському та Лиманському напрямках, проте українські захисники стримують їхні спроби просунутися вперед.

Читайте також

  • Армія РФ завдала авіаударів по Харкову та шести населених пунктах області