Поки харчоблок лікарні та інші господарські приміщення лікарні відновлюють, їжу для пацієнтів готуватиме поїзд-кухня Укрзалізниці. 

Поїзд-кухня Укрзалізниці продовжує працювати на Харківщині. Упродовж декількох днів його працівники також готують для Харківської психіатричної лікарні, постраждалої внаслідок обстрілу Харкова 27 квітня. Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

«Поки харчоблок лікарні та інші господарські приміщення лікарні відновлюють, їжу для пацієнтів готуватиме поїзд-кухня Укрзалізниці. Закупівлі продовольства та функціонування поїзда фінансує Фонд Говарда Баффета», – ідеться в повідомленні.

За інформацією Укрзалізниці, від початку роботи команда поїзда виготовила вже 350 000 порцій їжі загалом, з яких 265 000 — для постраждалих за останній місяць мешканців Харківщини. 

Нагадаємо, у ніч на 27 квітня російські війська завдали ракетного удару по території Харківської обласної клінічної психіатричної лікарні №3. Російські ракети влучили в землю на території лікарні. Попередньо, армія РФ завдала ударів по медзакладу двома ракетами С-300. 

На момент обстрілу в корпусах медзакладу знаходилося 900 пацієнтів та близько 250 працівників. У корпусі, поруч з яким влучила ракета, перебувало 60 пацієнтів та 5 працівників, повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Читайте також

  • Російські війська влучили по Дергачах двома авіабомбами — фото.