Російські війська влучили по Дергачах двома авіабомбами — фото

Дар'я Левченко - 26 Квітня 2024 | 13:25

Внаслідок обстрілу постраждало троє дітей 4, 5 та 16 років та 52-річна жінка.

Сьогодні вранці. 26 квітня, російські війська двома керованими авіабомбами обстріляли місто Дергачі на Харківщині. Внаслідок влучань постраждали троє дітей – 4-річний хлопчик, 5-ти та 16-річна дівчинки. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Наслідки обстрілу Дергачів 26 квітня / Фото: Денис Клименко, Ґвара Медіа

«Дитині п’ять років, його вибуховою хвилею викинуло з ліжка. Він отримав порізи і гостру реакцію на стрес. Весь будинок зруйновано», – розповіла журналісту Ґвара Медіа мешканка постраждалого будинку Світлана, чий син отримав поранення внаслідок вибуху. 

За даними прокуратури, відбулося пряме влучання в приватний житловий будинок, на місці виникла пожежа. Пошкоджень зазнали інші приватні будинки та об’єкт енергосистеми. 

Наслідки обстрілу Дергачів 26 квітня / Фото: Денис Клименко, Ґвара Медіа
Наслідки обстрілу Дергачів 26 квітня / Фото: Денис Клименко, Ґвара Медіа

Один із зруйнованих домоволодінь – будинок родини Світлани. Її чоловік Олексій розповідає, що домівка потрапила під обстріл вже вдруге. Вперше це сталося ще на початку повномасштабного вторгнення, 8 березня 2022 року. Тоді в їх двір прилетів касетний боєприпас. Після цього жінка з дітьми виїхала, але згодом повернулася. 

«Ось так нас тоді росіяни привітали з восьмим березня, а тепер от з Великоднем», – говорить жінка.

На місці усі відповідні служби працюють над ліквідацією наслідків обстрілу.

Читайте також

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.