Проєкт «Адмінсервіс «Ветеран»» допомагатиме ветеранам війни отримати пільги та послуги від держави без перешкод. Він розпочинає роботу 6 листопада.

З початку 2024 року послугами адмінсервісу «Ветеран» у Харкові скористалася 641 особа. Ветерани війни отримали 664 послуги соціального та 505 послуг адміністративного характеру. Про це повідомили у Харківській міській раді.

За інформацією Департаменту соціальної політики, найчастіше харків’яни звертаються для отримання консультацій щодо надання пільг, встановлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, видачі нового посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни/захисника України/постраждалого учасника Революції гідності замість непридатного/втраченого.

Послугу можна отримати за місцем реєстрації або проживання за попереднім записом.

Довідка

Проєкт «Адмінсервіс «Ветеран»» розпочав свою роботу у Харкові 6 листопада 2023 року. Сервіс доступний для:

— ветеранів війни: учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалі учасники Революції гідності;

— членів їхніх сімей, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Послуги надаватимуться в «Прозорих офісах», Регіональному центрі послуг, управліннях соціального захисту населення, ЦНАПах міста Харкова. Для їх отримання необхідно записатися на прийом на сайт або без черги безпосередньо в згаданих установах. Перелік послуг можна переглянути на сайті «Прозорого офісу».

Читайте також

  • Олег Пуль розповів як працюватимуть помічники ветеранів у громадах Харківщини.
  • В Україні запрацювала «Єдина ветеранська лінія».
  • В Україні працює Єдина база знань для ветеранів та їхніх сімей.