На інтернет-платформі е-Ветеран Міністерство у справах ветеранів створило Єдину базу знань. У ній зібрані освітні послуги для ветеранів та їхніх сімей.

Про це повідомляє Урядовий портал.

На порталі розміщені відповіді на питання щодо послуг з професійної адаптації, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, працевлаштування. Ці послуги реалізуються в межах програм Міністерства у справах ветеранів, Міністерства освіти і науки, Міністерства економіки та Державного центру зайнятості.

Також у базі зібрані гарантії та пільги для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та членів їхніх сімей щодо повної або часткової оплати навчання коштами державного та місцевих бюджетів, отримання ваучера на навчання, грантів для створення або розвитку ветеранського бізнесу тощо.

Нагадаємо, що з 1 листопада на Харківщині стартував проєкт «Помічник ветерана».

Цей проєкт реалізується на рівні громад та його основною метою є впровадження системи переходу від військової служби до цивільного життя. Він передбачає створення у громадах Сервісних офісів у справах ветеранів.

В рамках проєкту буде здійснюватися індивідуальний супровід ветерана за принципом «рівний-рівному». Тобто, помічниками будуть насамперед власне ветерани, члени їхніх родин чи родин загиблих воїнів. До кінця року планують залучити 550 помічників, які зможуть допомагати 55 тисячам ветеранів (із розрахунку 1 помічник на 100 ветеранів).

Охочі взяти участь у проєкті можуть подати свою заяву на спеціальній платформі е-Ветеран.

Читайте також

  • Переможцями грантової програми «Власна справа» стали вже 327 ветеранів.
  • Уряд затвердив порядок безоплатного зубопротезування для військовослужбовців.