У неділю, 10 березня, у Харкові арт-просторі «79 кут» творча спілка «Химери» презентує виставу «Сон НЕ літньої ночі», повідомила команда спілки.

В основі сюжету — твір Вільяма Шекспіра «Сон літньої ночі», оскільки він освітлює вічну тему кохання, але все це пронизано темою магії. Автор насміхається над незрозумілою сутністю справжнього кохання, але водночас звеличує людські почуття

Фотоафіша заходу / Зображення надане організаторами

«Ми запрошуємо глядачів у світ, де у звичайному смт Афіни трапляються дива. Події розгортаються навколо конфлікту батьків і дітей та нерозділеного кохання між чоловіком і жінкою, та неприйняття батьками нареченої їх доньки через застарілі переконання (ЛГБТ тема). А все це є витівками ельфів та фей у лісі, який слугує символом майбутнього, що дарує надію та допомагає героями пройти через складнощі, аби відчути реальне щастя. Скандали, інтриги та танці — усе це є в нашій виставі», — йдеться в повідомленні.

Вистава відбудеться 10 березня о 17:00 за адресою: вул. Григорія Сковороди 79/1. Вхід за донат від 200 гривень, де 80% зібраних коштів підуть на допомогу ЗСУ.

«Химери» — це творча спілка, яка допомагає студентам отримати окрім теоретичних знань, ще і практичні. Їхня мета — дати студентам реальний досвід творчої робити.

Спілка організовує: лекції, тренінги, вистави, перегляди фільмів, читання книг та їх обговорення, театральні перформанси, тематичні вечірки.

Зокрема, команда вже провела літературний вечір, кінопоказ Параджанова, вечір футуристів та фестиваль «Харківська Маланка».

Читайте також

  • Харківський режисер став лауреатом театральної премії імені Леся Курбаса.