Президент закликав союзників надати Україні більше систем ППО.

Від початку березня російські війська запустили по Україні 130 ракет різних типів, понад 320 «шахедів» і майже 900 керованих авіабомб. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Ми потребуємо більшого захисту – цілком реалістичної кількості систем ППО, які є в наших партнерів. «Петріоти» й інші системи мають робити те, заради чого створювались, а саме захищати життя, а не припадати пилом на зберіганні», – написав він.

Лише за минулу добу, 18 березня, російські військові завдали артилерійських та мінометних ударів по близько 20 населених пунктах Харківської області.

Загалом на всіх фронтах протягом доби відбулось 56 бойових зіткнень. Загалом російська армія завдала 5 ракетних ударів, 55 авіаударів та здійснила 60 обстрілів з РСЗВ по позиціях українських військ та населених пунктах.

Читайте також

«Куп’янський рай…»‎: як відбувається евакуація зі сходу Харківської області. З Харкова до Куп’янська близько двох годин їзди автомобілем в одну сторону. Цей маршрут ледь не щоденно долають волонтери громадської організації «Троянда на руці»‎, щоб евакуювати мешканців з Куп’янського району, де російські війська щоденно завдають артилерійських та авіаударів.