Від початку дії обов’язкової евакуації в Курилівській та Кіндрашівській громадах, з Куп’янського району за допомогою волонтерів евакуювали 200 людей, з них — 25 сім’ї з дітьми.

Про це повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов в етері телемарафону.

Посадовець зазначив, що у 27 населених пунктах цих громад залишається близько 3 тисяч людей. Він додав, якщо ситуація безпекова ситуація погіршиться — впроваджуватимуть евакуацію в примусовий спосіб.

«В залежності від військової обстановки, зокрема на Куп’янському чи Вовчанському напрямку, ми будемо вже примати рішення щодо можливої обов’язкової евакуації в примусовий спосіб, в тому числі по цих населених пунктах. Перш за все, акцентувати будемо на сім’ях з дітьми», — сказав Синєгубов.

Як зараз відбувається обов’язкова евакуація в Куп’янському районі — дивіться в репортажі Ґвара Медіа.

Що відомо про евакуацію

16 січня через загрозливу безпекову ситуацію у Харківській області запроваджують обов’язкову евакуацію населення з Кіндрашівської та Курилівської громад Куп’янського району.

У цих громадах зараз перебуває 3043 людини, з яких 279 — діти, зазначив посадовець. За його словами, евакуація стосуватиметься сімей з дітьми у 26 населених пунктах цих громад:

  • Благодатівка, Вишнівка, Василівка, Велика Шапківка, Гусинка, Грушівка, Дорошівка, Єгорівка, Курочкіне, Ковалівка, Миколаївка Перша, Моначинівка, Московка, Нечволодівка, Просянка, Прилютове, Самборівка, Смородьківка, Соболівка, Садове, Цибівка — Кіндрашівської громади;
  • Біле, Воронцівка, Лісна Стінка, Сенькове, Синиха — Курилівської громади.

Усі деталі щодо евакуації можна цілодобово дізнатися, зателефонувавши за номером гарячої лінії: 0-800-33-92-91. Усі дзвінки безплатні.

Читайте також

  • Війська РФ обстріляли щонайменше 15 населених пунктів Харківщини