Ще частина БПЛА, що зібрали в межах платформи «Куп’янський дрон», проходять тестування фахівцями.

Військові 123-го окремого батальйону Сил ТрО, які несуть службу на Харківщині отримали шість БпЛА в рамках платформи «Куп’янський дрон». Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Це проєкт, який стартував наприкінці березня на сайті Куп’янської міської ради. В рамках проєкту встановлюється комунікація між інженерами, постачальниками комплектуючих, благодійниками. Доступ до платформи реалізується через «Дія.Підпис», де учасники обирають відповідну роль – «Хочу зібрати дрон», «Хочу стати постачальником запчастин», «Хочу задонатити». 

«За перші тижні зареєструвалося понад 100 користувачів. За цей невеликий проміжок часу інженерами з різних куточків України було зібрано 15 FPV-дронів. Запрошуємо всіх долучатися, допомагати нашим Захисникам та разом наближати нашу Перемогу», – розповів начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін.

Також наразі частина БПЛА, що зібрали в межах платформи «Куп’янський дрон», проходять тестування фахівцями. Після цього їх відправлять до військових частин. Окрім того, інженери гарантовано отримають часткову компенсацію у вигляді 7 500 гривень.

Кінцева мета – зібрати й передати Збройним силам України 1000 дронів до кінця 2024 року.

Читати також:

  • Менше ніж за рік українці придбали облігації на понад мільярд гривень.
  • Черкащина передала Харкову понад 50 генераторів.