За два місяці Мінцифри має закінчити розробку проєкту із цифровізації ВЛК та презентувати його, повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

«Мета сервісу в тому, щоб людина могла отримувати через умовну «Дію» всі потрібні цифрові документи та довідки, щоб вони автоматично вносилися в систему та були доступними для лікарів», — пояснює Радуцький.

У межах законопроєкту про реформування планують розширити можливість утворювати ВЛК не тільки при військовому шпиталі, а й комунальних або державних медичних закладах. Для цього необхідно, аби його якнайшвидше ухвалити.

«Наші військові не заслуговують на те, щоб із пораненнями о п’ятій ранку йти на ВЛК, стояти в черзі, і не факт, що в них вдасться пройти комісію за один день. Це катастрофа», — відзначив Радуцький.

Раніше Мінцифри анонсували цифровізацію військово-лікарської комісії, що спростити доступ до лікування військових.

Планують автоматизувати процеси та запровадити електронний документообіг, а також запровадити можливість реабілітації поряд із місцем проживання, попрацювати над якістю сервісу й безбар’єрністю лікарень та провести професійну перепідготовку лікарів.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.