Поетка з Харкова Наталка Маринчак випускає збірку віршів «Відчаєспинне». Вона написана від 24 лютого 2022 року до 7 квітня 2023 про любов та війну.

«Я б сказала, що ця збірка як і все, що твориться в цю війну — це феноменальний збіг обставин. Те, що вона з такою швидкістю з’являється на світ. Не було б війни, ми ще довго думали б, мабуть, з командою як її видавати», — ділиться авторка з Ґвара Медіа.

Обкладинка до збірки віршів Наталки Маринчак, ілюстрація Костянтина Зоркіна / Зображення: facebook.com/vetra.smi

Над збіркою працювала команда харків’ян, зокрема ілюстратором став художник Костянтин Зоркін, видавцем — Олександр Савчук, а післямова — Кирило Лукаш.

«На одному із заходів до мене підійшов Костянтин та запропонував створити ілюстрації до віршів», — розказала Наталка. Відтак, до збірки входить 90 текстів та близько 26 ілюстрацій.

Харків’яни не тільки мали змогу чути роботи в різних інтерпретаціях, а також побачити виставу «Треті діти». Тексти говорять про Харків, Україну та наші переживання.

Планують зробити декілька презентацій у Харкові, щойно отримають наклад. Наразі відкритий передпродаж книги, вартість — 300 гривень. Після отримання першого наклад харків’ян запросять на презентацію.

Читайте також:

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.