Триває 564-й день широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Російські війська завдали авіаційних ударів в районах Веселого, Огірцевого, Синьківки, Кислівки та Котлярівки на Харківщині. Про це повідомив Генштаб у вечірньому зведенні.

На Слобожанському напрямку противник завдав авіаційних ударів в районах Веселого і Огірцевого Харківської області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Караїчне та Землянки на Харківщині.

На Куп’янському напрямку армія РФ вдарила з авіації біля Синьківки, Кислівки та Котлярівки на Харківщині та Новоселівського Луганської області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Синьківка, Кучерівка, Кислівка, Котлярівка, Табаївка та Крохмальне Харківської області.

Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною. Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Протягом доби відбулось 25 бойових зіткнень.

Читайте ще

Російські війська обстріляли іноземних волонтерів на Донеччині. Дорогою, проїжджаючи Часів Яр, їхній автомобіль потрапив під російський обстріл. Внаслідок прямого влучання машина перекинулася і загорілася.

На Харківщині чоловік підірвався на протипіхотній міні. Чоловіка госпіталізували у стані середньої тяжкості.