Чоловіка госпіталізували у стані середньої тяжкості. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Близько 11:30 8 вересня в селі Рубіжне Чугуївського району на власному подвір’ї цивільний чоловік 44 років підірвався на міні типу «Пелюстка».

Також 11:50 в районі села Андріївка Ізюмського району у полі на невідомому вибуховому пристрої підірвався комбайн. Постраждалих немає. 

Найчастіше люди підриваються на міні «Пелюстка»

Вона вважається найнебезпечнішою. Міна непомітна через свій розмір та колір: може бути зелена або темно-коричнева. Ворог замінував майже всю територію деокупованої Харківщини цими вибухонебезпечними предметами.

Куди звернутися, якщо на приватних територіях знайшли вибухонебезпечний предмет або щоб обстежили території?

  • Залишити заявку через застосунок ДСНС;
  • Через застосунок MineFree;
  • Зателефонувати за номером 101 або 102.

Очільник області також зазначив, що протягом минулої доби під ворожими обстрілами перебували населені пункти Чугуївського та Куп’янського районів. У Вільхуватці Куп’янського району обстрілом пошкоджено будинок, сталася пожежа. Внаслідок обстрілів селища Ківшарівка та Курилівки Куп’янського району сталися лісові пожежі. 

Читайте також

У Печенігах 6 липня близько 8 ранку водій грейдера наїхав на вибуховий пристрій. У результаті чого чоловік отримав мінно-вибухові травми та контузію.

У військовій адміністрації Балаклії показали, як працює їх розробка для розмінування вулиць у місті. Експериментальний пристрій розрахований на знешкодження протипіхотних мін «Пелюстка».