Броня захищає від обстрілів зі стрілецької зброї, артилерії та мін.

В Україну прибули ще дві броньовані автівки швидкої медичної допомоги за кошти, зібрані в межах ініціативи UNITED24. Вартість кожної автівки –  9 532 000 гривень. Загалом закуплено 13 таких автомобілів на загальну суму 124 млн  гривень. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

«Броньовані “швидкі” – це високий рівень безпеки, а значить – у нашій реальності є змога рятувати життя у найбільш важкодоступних “гарячих” точках фронту. Броня  відповідає одному з перших класів захисту за стандартом НАТО STANAG 4569 і може захистити від обстрілів зі стрілецької зброї, уламків артилерійських снарядів та підриву мін. Це автівки – для невідкладного безпечного транспортування поранених і травмованих та поранених до найближчого медзакладу», – говорить заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич. 

Також «швидкі» мають високу прохідну спроможність. Можуть їхати «на спущеному колесі». Їх спеціально виготовляли під замовлення в Канаді – їх кількість у світі обмежена.

Нагадаємо, 16 жовтня В Україну прибув перший бронеавтомобіль Gurkha, який призначений для евакуації поранених з фронту. Усього медики на фронті отримають 13 таких автомобілів.

Читати також:

  • Харків отримав дев’ять автобусів «MAN» від німецького міста-побратима Нюрнберга.
  • США передали Україні 3D-принтери для друку запчастин для військової техніки.