В Україні запустився Defence Builder Accelerator — акселераційна програма для оборонних стартапів, що має на меті створення та доставку технологічних рішень на фронт.

Про це йдеться в пресрелізі ініціативи.

Там зазначено, що програму розроблено за участі лідерів української технологічної екосистеми, включно з Genesis, Sigma Software Labs та Київською школою економіки. Серед менторів — представники компаній, інженери та військові з бойовим досвідом.

Організатори зазначають, що програма триватиме 4 місяці. За цей час українські розробники оборонних технологій зможуть отримати менторську підтримку та допомогу у створенні рішень військового призначення та доступ до інвесторів. Акселератор допоможе стартап-командам із системою менеджменту, юридичною структурою, масштабуванням виробництва, залученням інвестицій, тестуваннями на полігонах та фідбеком з передової.

До програми відберуть 15 стартапів, які створюють технології для БПЛА, наземних роботів, безпілотників, протидії електронним системам, ПЗ, розмінування, кібербезпеки, авіоніки та сенсорів.

Подати заявку можуть команди з щонайменше 2 учасниками, прототипом продукту та відгуками від військових. Перший набір на програму йде з 4 до 30 квітня. Для подачі необхідно заповнити форму на сайті.

Читайте також