Чоловіка змоклого та ослабленого знайшли неподалік українсько-румунського кордону.

У п’ятницю ввечері прикордонники Чернівецького загону виявили у Карпатах чоловіка, який шість днів блукав горами у пошуках українсько-румунського кордону. Про це повідомили у Державній прикордонній службі.

«Прикордонний наряд виявив незнайомця з рюкзаком, який рухався засніженим схилом, неподалік українсько-румунського кордону. Група реагування допомогла ослабленому та промоклому порушнику спуститися з гори та доставила його до прикордонного підрозділу. Чоловіка напоїли гарячим чаєм, надали їжу та можливість зігрітися», – ідеться в повідомленні.

У держприкордонслужбі розповіли, що затриманим виявився 42-річний харків’янин, який планував таким чином незаконно дістатися до однієї з країн ЄС, але не усвідомлював, що подорож буде такою важкою та небезпечною. 

Чоловік самостійно проклав собі маршрут, але вже в дорозі неодноразово втрачав орієнтування у гірській місцевості. За його словами, він подолав пішки відстань орієнтовно від 50 до 70 кілометрів. 

«П’ять ночей «турист» спав просто неба у спальному мішку, неодноразово чув вовків, кабанів та оленів, а в один з днів зустрів на полонині карпатську рись», – додали у Держприкордонслужбі.

За спробу незаконного перетину державного кордону на чоловіка було складено протокол. Справу буде передано до суду.

Нагадаємо, нещодавно прикордонники затримали трьох мешканців Харківської та Київської областей, які намагалися незаконно перетнути кордон України та Молдови. Чоловіки тільки почали перепливати річку, як їх помітив прикордонний наряд на службовому катері.

Читайте також