Усього в обстріл роботи тривають на 19 об’єктах, що були зруйновані або пошкоджені армією РФ.

У Чугуївському районі Харківської області триває відновлення шляхопроводу, який був зруйнований під час бойових дій у регіоні у 2022 році. Роботи планують завершити до літа та повністю відновити рух транспорту через міст. Про це повідомили у Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури.

«Наразі ми завершили демонтаж зруйнованих прогонових будов та опор споруди, встановили нові опори та монолітну залізобетонну плиту. Наші фахівці провели гідроізоляцію шляхопроводу та водовідведення, а також уклали асфальтобетонне покриття та встановили огородження. Тривають роботи з улаштування підходів до споруди задля забезпечення її повноцінної функціональності», – ідеться в повідомленні.

Загалом відновлювальні роботи тривають на 19 об’єктах, що були зруйновані під час окупації російськими військами. На ще кількох мостах роботи не можуть розпочати через постійну загрозу обстрілів та близькість до кордону з Росією та лінії зіткнення. 

Довідка

Загалом внаслідок проведення активних бойових дій у Харківській області було зруйновано 27 мостів та шляхопроводів. На всіх об’єктах зараз вже влаштовані тимчасові переправи та об’їзди, тож логістичне сполучення областю повністю забезпечено.

Упродовж минулого року відремонтували 75,4 кілометра місцевих автодоріг для забезпечення транспортного сполучення з деокупованими громадами області.

Читайте також

  • На Харківщині планують замовити послуги інженера-консультанта для реконструкції двох мостів за понад 16 млн грн.