Рух на ньому планують відновити вже влітку цього року.

У Чугуївському районі на Харківщині завершують відновлення зруйнованого внаслідок збройної агресії РФ мосту. На сьогодні тривають роботи з влаштування підходів до споруди. Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.

«Цей міст має велике стратегічне значення і його повноцінна експлуатація дозволить пришвидшити рух гуманітарних вантажів та маршрути госпітальєрів», – ідеться в повідомленні.

Ремонтники вже завершили демонтаж зруйнованих прогонових будов та опор споруди, влаштування нових опор, прогонових будов та монолітної залізобетонної плити. Фахівці зробили гідроізоляцію шляхопроводу та водовідвід, уклали асфальтобетонне покриття та встановили огородження.

Рух на ньому планують відновити влітку 2024 року. Зараз на Харківщині відновлювальні роботи тривають на 19 мостових спорудах. Втім, через постійну загрозу обстрілів, близькість до кордону з Росією чи до лінії зіткнення на ще кількох зруйнованих мостах їх навіть не можуть розпочати, повідомляють у Службі відновлення.

Довідка

Загалом внаслідок проведення активних бойових дій у Харківській області було зруйновано 27 мостів та шляхопроводів. На всіх об’єктах зараз вже влаштовані тимчасові переправи та об’їзди, тож логістичне сполучення областю повністю забезпечено.

Упродовж минулого року відремонтували 75,4 кілометра місцевих автодоріг для забезпечення транспортного сполучення з деокупованими громадами області.

Читайте також

  • На Харківщині планують замовити послуги інженера-консультанта для реконструкції двох мостів за понад 16 млн грн.