Вони боротимуться з ворожими безпілотниками вдень та вночі.

У Держприкордонслужбі створили спеціальні бойові групи для боротьби з ворожими безпілотниками. Завданням бійців є захист особового складу чи важливих об’єктів, або зупинка дрона, який летить з контрольованої рашистами території вглиб України. Про це повідомили у Державній прикордонній службі.

Мисливці за дронами мають необхідне екіпірування та озброєння: кулемети, антидронові рушниці, тепловізори, прожектори, лазерні цілевказівники тощо. Ці вогневі групи можуть діяти як стаціонарно, так і полювати за безпілотниками противника на автомобілях з високою прохідністю.

«Раніше в нічний час доби наведення та ураження безпілотних літальних апаратів здійснювалося за шумом двигуна, але наразі ми модернізували свої кулемети лазерними цілевказівниками, які спрощують наведення та ураження цих безпілотних літальних апаратів», – розповідає кулеметник Краматорського прикордонного загону на псевдо «Марк».

Також для виявлення повітряних цілей в нічному небі прикордонникам допомагають потужні прожектори, якими їх забезпечили волонтери.

Нагадаємо, нещодавно чотири російські дрони безуспішно намагалися атакувати українських прикордонників на Харківщині. Безпілотники вчасно помітили та «заглушили».

Читати також:

  • На Куп’янському напрямку прикордонники влучили у мінні загородження російської армії.
  • Бійці «Сталевого кордону» знищили сховище боєприпасів росіян на Куп’янському напрямку.