Українська студія Starni Games розробила гру Ukraine War Stories, де пропонують вижити та врятувати своїх близьких в окупації російських військ. 

Наразі вже є демоверсія гри. Вийде вона у жовтні 2022 року та буде безкоштовною. 

Гра розроблена невеликою командою із Києва, яка продовжувала роботу в умовах війни. Як українська компанія, ми не могли сидіти склавши руки, коли в Україні почалася війна, російські війська стояли за 3 кілометри від Києва, а значна частина території України виявилася окупованою, – пояснюють розробники.

В описі до гри розповідається, що Ukraine War Stories – це збірка візуальних новел про вторгнення РФ в Україну в 2022 році. Події розгортаються у перші місяці війни, у їхньому центрі – цивільні, які опинилися в російській окупації. Вони не воюватимуть, а просто намагатимуться вижити.

Гра містить дві новели, в яких події розгортаються у Гостомелі, Бучі та Маріуполі. Завдання гравця – зберегти себе та рідних, та евакуюватись на безпечну територію. 

Розробники використали реальні фото й відео, а також власний досвід. Відомо, що один зі співробітників студії разом з родиною жив у підвалі окупованої Бучі, а російські військові пограбували його дім.

Нещодавно стало відомо, що ІТ-армія паралізувала понад 2400 онлайн-ресурсів рф за 2 тижні.