У період з 29 серпня до 11 вересня  ІТ-армія атакувала 2400 російських ресурсів.

Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації. 

Українською кіберармією заблоковано сайти найбільших російських банків: Газпромбанку, Московського КредитБанку та Совкомбанку.

Також ІТ-армія зупиняла роботу:

  • Найбільших банків рф: росіяни не змогли скористатися онлайн-банкінгом та провести фінансові операції зі смартфону. Армія рф не могла отримати зарплати, а їхні рідні – компенсації;
  • Cервісів автосалонів: призупинили роботу найбільшого онлайн- майданчика з продажу автомобілів та запчастин – Дром. Через це росіяни не могли купити автомобіль або запчастини для солдат-вбивць, які продовжують вести війну в Україні. Надувні човни та велосипеди до їхніх послуг;
  • Систем електронного документообігу у підприємств з молочної продукції: оптові та роздрібні продавці молочної продукції вимушені вручну обробляти документи.
  • Пропагандистських ЗМІ: кібератака вивела з ладу великі пропагандистські російські медіа – Rambler, Газета.Ru, МК.

Нагадаємо: у Дії тепер можна подати заяву на усиновлення. Через повномасштабне вторгнення росії багато дітей залишилися без батьків. Проте процес усиновлення дуже складний, бюрократичний та корумпований. Команда Дії працює над спрощенням цього, аби якомога більше дітей змогли знайти родину.