Відтепер місто матиме щоденне пряме сполучення з Івано-Франківськом.

Укрзалізниця призначила додатковий потяг з Харкова до Ворохти Івано-Франківської області. Поїзд прямуватиме через Полтаву та Івано-Франківськ. Про це повідомили в Укрзалізниці.

Поїзд №201/202 Харків-Ворохта відправлятиметься з Харкова о 18:55 та прибуватиме до Івано-Франківська о 11:28. Також він прямуватиме через станції Яремче та Татарів-Буковель.

У зворотному напрямку з Ворохти потяг відправлятиметься о 16:29 та прибуватиме до Харкова о 12:33 наступного дня. Зупинки передбачені на станціях Львів, Київ-Пасажирський, Миргород, Полтава-Київська

Перший рейс заплановано на 23 лютого з Харкова та 24 лютого з Ворохти. Він курсуватиме через день. У складі поїзда вагони категорії купе, люкс.

Квитки вже доступні на касах вокзалів та платформах Укрзалізниці.

Нагадаємо, у Харківській області одні з найбільших руйнувань залізничної інфраструктури. Це колії, системи енергопостачання та мости.

На цю тему

В Україні досі офіційно не перейменували назви Південної та Південно-Західної залізниць. На даний час триває реалізація Програми дерусифікації інфраструктури залізничного транспорту АТ «Укрзалізниця», затвердженої рішенням правління залізничної компанії. Передбачається, що юридичні назви зазначених регіональних філій будуть змінені упродовж 2024 року.

В Укрзалізниці не надали даних щодо зарплат членів правління. Запит про заробітні плати голови та членів правління компанії за 2023 рік видання Ґвара спрямувала до акціонерного товариства «Укрзалізниця».