Офіс розглядатиме повідомлення викривачів про порушення вимог антикорупційного законодавства та здійснюватиме повноваження у сфері їх захисту.

Укрзалізниця відкрила власний антикорупційний офіс. Керівником антикорупційного офісу призначено Юлію Азаріну — уповноважену з антикорупційної діяльності компанії.  Про це повідомили у пресслужбі УЗ.

«На першому етапі ми працюватимемо, перш за все, над приведенням внутрішніх  процедур товариства у відповідність до вимог антикорупційного законодавства та кращих світових практик, а також над удосконаленням політик компанії у сфері доброчесності», — наголосила Юлія Азаріна. 

Також за інформацією пресслужби компанії, офіс розглядатиме повідомлення викривачів про порушення вимог антикорупційного законодавства та здійснюватиме повноваження у сфері їх захисту.

Крім того, він займатиметься антикорупційними перевірками та розслідуваннями, запобігатиме конфлікту інтересів і порушенню інших антикорупційних обмежень. Також серед завдань антикорупційного офісу є співпраця з основними стейкхолдерами, зокрема громадським сектором, який займається антикорупційною діяльністю.

Нагадаємо, Ґвара медіа спрямувало запит про заробітні плати голови та членів правління «Укрзалізниці» за 2023 рік. В компанії не надали даних не вказавши причини фактичної відмови. Натомість у відповіді розповіли, що «після припинення або скасування воєнного стану, з інформацією щодо структури, принципів формування та розміру оплати праці, винагороди, додаткового блага виконавчого органу АТ «Укрзалізниця» буде можливо ознайомитися на офіційному вебсайті товариства за вказаним посиланням».

Читайте також

Для охорони залізничної інфраструктури в Україні запускають повітряну охорону. Укрзалізниця створює підрозділ, де працюватимуть ветерани-залізничники, які отримали поранення та повернулися з фронту. Вони будуть охороняти залізничну інфраструктуру за допомогою дронів.