У медзакладі відремонтують деякі приміщення та замінять старе обладнання.

У Харкові планують модернізувати три корпуси Обласної клінічної лікарні, яка неодноразово потерпала від російських обстрілів. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Планується провести ремонтні роботи в офтальмологічному, лікувальному та учбово-діагностичному корпусах.

«Частину приміщень офтальмологічного корпусу відреставруємо та замінимо старе медичне обладнання на сучасне. Проведемо ремонт перших поверхів лікувального та учбово-діагностичного корпусів із влаштуванням вхідних груп та заходів», – ідеться в повідомленні.

Відновлення планують проводити за підтримки Міністерства охорони здоров’я.

Обстріл Обласної клінічної лікарні у Харкові

Обласна клінічна лікарня постраждала під час нічного масованого обстрілу Харкова 30 грудня 2023 року. За даними з офіційних джерел удари були нанесені ракетами «Іскандер-М» та «Шахедами», що призвело до масштабних руйнувань будівель медзакладу. Сума заподіяної шкоди складає понад 55 мільйонів гривень. 

Під час обстрілу постраждало кілька будівель медзакладу, який є базою 13 кафедр Харківського державного медичного університету, а саме: факультетської хірургії, кафедри нейрохірургії, факультетської терапії, пропедевтики внутрішніх хвороб, акушерства і гінекології № 2, офтальмології, нервових хвороб, отоларингології, патологічної анатомії, травматології, щелепно-лицевої хірургії, рентгенології та радіології, анестезіології та невідкладних станів.

Читайте також