Обстеження будівель на наявність пошкоджень триває.

Внаслідок обстрілу Харкова 30 січня постраждало два райони. Зафіксовано влучання в приватний житловий будинок у Салтівському районі Харкова. У Слобідському районі росіяни завдали ударів по житловому сектору. Наразі комунальники продовжують усувати наслідки обстрілу. Про це повідомили у Харківській міській раді.

«У Слобідському районі працівники із залученням спецтехніки забивають вибиті вікна в житлових будинках. У Салтівському районі комунальники усувають аварійність покрівлі та закривають пошкоджені контури. Обстеження будівель на наявність пошкоджень триває», – ідеться в повідомленні.

Що відомо про обстріл Харкова 30 січня

За даними слідства 30 січня близько 22:40 армія РФ атакувала Харків безпілотниками. Правоохоронці зібрали уламки БПЛА «Герань-2».

У Слобідському районі зафіксовано влучання трьох БПЛА в житловому секторі. Травмовано чоловіка 85 років. У 46-річної жінки гостра реакція на стрес. Медики надали їм допомогу на місці. Пошкоджено нежитлову будівлю, супермаркет, автомобілі, кафе, у багатоповерхівках вибито вікна.

У Салтівському районі БПЛА влучив на територію приватного домоволодіння. Господарі будинку — 58-річний чоловік та його 61-річна дружина отримали гостру реакцію на стрес, від госпіталізації відмовились.

Читайте також

  • Ігор Терехов розповів про наслідки атаки «шахедів».
  • Військові РФ завдали удару по Харкову безпілотниками — фото.