Унаслідок обстрілу пошкоджень зазнали дві багатоповерхівки – в них вибиті вікна

Теплопостачання у будівлях не вимикали, бо серйозних пошкоджень системи немає. Інші комунікації перевіряють спеціалісти. Про це повідомив Харківській міський голова Ігор Терехов.

«Постраждали два багатоповерхові будинки, є вибиті вікна. Також маємо двох поранених – легкого та середнього ступенів тяжкості. Зупиняти теплопостачання в цих будинках не будемо, бо серйозних пошкоджень у системі подачі тепла немає. Інші комунікації – перевіряємо. Крім того, постраждав магазин, він теж потребуватиме ремонту», – зазначив мер.

За словами Ігоря Терехова, в іншому районі «шахедом» був пошкоджений приватний будинок, і там також є легко поранений.

Обстріл Харкова 30 січня

Армія РФ увечері 30 січня запустила по Харкову шість БПЛА типу «Shahed». Є влучання у приватний житловий будинок в Салтівському районі Харкова. Також зафіксовані пошкодження в Слобідському районі.

Відомо про трьох постраждалих: 85-річний чоловік отримав осколкові поранення, першочергову допомогу йому надали співробітники полку поліції особливого призначення, 44-річний чоловік отримав контузію, чоловік 1965 року народження звернувся по допомогу до медиків, діагноз – гостра реакція на стрес.

Читайте також

  • На Куп’янському напрямку ЗСУ відбили 7 російських атак біля Синьківки та східніше Піщаного Харківської області.