Відтепер жителі області можуть замовляти ліки в аптеках і їх доставлятимуть за адресами.

Укрпошта розширила свій пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» на Харківщину. Спочатку проєкт був запущений лише у двох областях – Донецькій та Сумській. Наразі війн працює в семи областях України. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Проєкт спрямований на те, що жителі прифронтових областей мали доступ до аптек та ліків. Особливо це важливо, говорять у компанії, для населених пунктів, в яких аптеки були зруйновані або зачинені через бойові дії. 

Для того, щоб придбати необхідні лікарські засоби потрібно зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 300 545 та слідувати підказкам у голосовому меню для зв’язку з фахівцем. Наразі є змога замовляти безрецептурні препарати (компанія повсякчас працює над розширенням асортименту), а також ті, що за програмою «Доступні ліки». Замовлення клієнт отримає на пошту, доставка здійснюється безкоштовно.

Нагадаємо, раніше на Харківщині запрацювала перша в Україні мобільна аптека. Вона доставляє ліки у 80 населених пунктів, в яких немає аптек. Лікарі та місцева влада сповіщатимуть коли така аптека відвідуватиме їхнє село чи селище. Маршрут будуватиметься відповідно до потреб громад, визначених сімейними лікарями, та з урахуванням безпекової ситуації у регіоні.

Читайте також

  • Медзаклади Харківщини отримали швидкі від United24