Росіяни не полишають спроб просунутися на цій ділянці фронту.

За минулу добу на Куп’янському напрямку російські війська вели безуспішні штурмові дії в районах населених пунктів Синьківка, Іванівка Харківської області та Стельмахівка Луганської області, де ЗСУ відбили близько 20 атак противника. Про це у ранковому зведенні повідомляє Генштаб.

На Слобожанському напрямку армія РФ зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність, щоб не допустити перекидання українських військ на загрозливі напрямки, та нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 110 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької та  Херсонської областей.

Нагадаємо, 1 листопада російські війська продовжили наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна і досягли підтверджених просувань, повідомляють в американському Інституті вивчення війни (ISW). Геолокаційні відео, опубліковані 31 жовтня, показують їхні просування на схід від Петропавлівки та Куп’янська.

4 листопада Інститут вивчення війни повідомив, що російські війська продовжили наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не досягли жодних підтверджених успіхів за цей час.

Читайте ще

У Харкові російські безпілотники вдарили по цивільних об’єктах — фоторепортаж. У ніч на 3 листопада близько 00:00 та 01:00 Росія здійснила масовану атаку по Харкову. Щонайменше 10 безпілотників вдарили по цивільній інфраструктурі міста.