За допомогою нього лікарі зможуть обстежувати та лікувати інсульти. Це перша районна лікарня з обладнанням такого рівня.

У Валківській центральній лікарні обладнали ангіографічне відділення, у якому лікуватимуть людей з інфарктами та інсультами. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Таке важливе обладнання дозволяє надавати пацієнтам високоякісну медичну допомогу в обстеженні для подальшого лікування інсультів. Це перша районна лікарня, яка отримує обладнання такого рівня. Окрім того, у закладі вже оновили автопарк», – зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Таке обладнання коштує понад 30 мільйонів гривень. Лікарі медзакладу вже підготовлені та вміють працювати на ньому. У відділені проведено ремонт відповідно до європейських стандартів. Є 18 ліжкомісць для людей з інфарктами чи інсультами.

За 2023 рік у медзакладі пройшли стаціонарне лікування понад 6 тисяч пацієнтів, з яких приблизно 400 людей були з гострим інсультом. Серед них до 150 пацієнтів можна було б обстежити саме на ангіографі.

Читайте також

  • В Ізюмі показали як відновлюють лікарню, яку зруйнували росіяни в березні 2022 року.