В Ізюмі Харківської області тривають роботи з реконструкції та відновлення центральної лікарні, яка була зруйнована в березні 2022 року.

Про це йдеться на сайті Ізюмської міської ради.

Разом із начальником Ізюмської міської військової адміністрації Валерієм Марченко обговорювалися питання, пов’язані зі станом виконання будівельних робіт, а також планувалися подальші кроки для відновлення функціонування медичного закладу.

Відновлення Ізюмської лікарні / Фото: city-izyum.gov.ua

Ізюмська центральна міська лікарня продовжувала працювати під час окупації зазнала руйнувань. У результаті обстрілу було пошкоджено приймальне відділення та операційний блок. Тому наразі медикам доводиться об’єднувати відділення та ділитися приміщеннями.

Після деокупації про цю лікарню дізналися далеко за межами України. Відомі актори та музиканти задонатили 250 тисяч євро на відновлення закладу. Благодійники з-за кордону та всієї України завезли обладнання.

Для відновлення Ізюмської центральної міської лікарні розробили проєкт, який реалізовуватиметься в три етапи. Перший коштуватиме — 750 мільйонів гривень. Наступні два етапи коштуватимуть по 250 мільйонів гривень. Загальна вартість робіт у лікарні наразі становить 1 млрд 230 млн грн. Окрім того, проєкт передбачає облаштування бомбосховища за всіма необхідними вимогами.

Читайте також

  • На Харківщині найбільше пошкоджених та вже відновлених медзакладів.