У компанії заявили, що не брали участь у позачергових зборах акціонерів «Харківобленерго» та звинуватили менеджмент «Харківобленерго» на чолі з в.о. гендиректора Костянтином Логвиненком у маніпуляціях з метою утриматися при владі в підприємстві.

Про це йдеться у коментарі компанії «Смарт-Холдинг» журналістам Ґвара Медіа.

Як зазначають у компанії, 25 грудня відбулися позачергові збори акціонерів «Харківобленерго», скликані за ініціативою компанії «Укренерго» — мажоритарного акціонера з часткою 65%. Сам «Смарт-Холдинг», що володіє міноритарним пакетом акцій, за заявами пресслужби участі в голосуванні не брав.

«”Смарт-Холдинг” розглядає цю заяву менеджменту “Харківобленерго” на чолі з в.о. генерального директора К. Логвиненком як чергову маніпулятивну спробу утриматися в керівництві стратегічно важливого підприємства попри чисельні факти привласнення або розтрати майна, заволодіння коштами “Харківобленерго” в особливо великих розмірах службовими особами Товариства, які є предметом розслідування Національного антикорупційного бюро України», — йдеться в повідомленні.

У компанії додали повідомлення від НАБУ від 22.05.2023 щодо реєстрації заяви та початок досудового розслідування стосовно фактів імовірної корупції у підприємстві.

Компанія також заявила, що з 1 грудня 2022 року підсанкційний олігарх Вадим Новинський припинив бути її кінцевим бенефіціаром і не має впливу на управління.

Нагадаємо, 27 грудня «Харківобленерго» оприлюднило заяву, де звинуватило Новинського в спробі незаконного захоплення влади в компанії.

Журналісти Ґвара Медіа звернулися до АТ «Харківобленерго» за коментарем та чекають на відповідь.

Вадим Новинський

Вадим Новинський — олігарх і політик, власник компаній Смарт-Холдинг та Метінвест. У грудні 2022 року проти Новинського запроваджено персональні санкції України. У січні 2023 санкції посилили. СБУ арештувала майно Новинського на суму понад 3,5 млрд грн. Також заарештовано його газ в сховищах і активи вартістю 10,5 млрд грн.

Читайте також

  • Ексдепутат із Харківщини втік з України по системі «Шлях» — NGL.media