Село Велика Комишуваха Ізюмського району значно постраждало від ворожих обстрілів та під час перебування в окупації. Сьогодні в цьому населеному пункті відновили електропостачання, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Продовжуємо працювати над відновленням електропостачання на деокупованих територіях. Дякую нашим електрикам, які з березня, після завершення розмінування, працювали у Великій Комишувасі без вихідних. Роботи над повним відновленням електропостачання села триває», – сказав він.

Внаслідок російських обстрілів місцева електромережа зазначала значних руйнувань. З 8 електропідстанцій в селі вціліла лише одна. До того ж на 90% пошкоджена високовольтна лінія протяжністю 27 км.

На цей час фахівці відновили 55 стійок та понад 19 км дроту на цій лінії. Також на іншій замінили 25 опор та понад 3 км дроту. Завдяки цьому вдалося заживити перші 22 будинки у Великій Комишувасі.

Нагадаємо, минулого тижня енергетики повернули енергопостачання в село Верхній Салтів Чугуївського району. Цей населений пункт перебував в окупації та тут тривали активні бойові дії. У Верхньому Салтові російські загарбники знищили близько 80% електромереж.

Читайте також:

  • У селі Веселе на Харківщини частково відновили електропостачання. Воно було знеструмлене з перших днів повномасштабної війни.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Історія була створена в рамках проєкту «Локальні історії громад. Трансформація та стійкість: Харків» за підтримки Європейського фонду за демократію. Зміст публікації не виражає думку EED і є рішенням виключно його авторів, редакції Gwara Media.