Уряд Великобританії виділить кошти для підтримки українських біженців. Зокрема, 150 млн фунтів стерлінгів спрямують на житло та працевлаштування. Про це повідомила пресслужба британського уряду.

«На жаль, бойові дії в Україні не мають ознак скорого припинення, тому ми закликаємо більше людей надати прихисток українцям, одночасно надаючи додаткове фінансування радам, щоб підтримати їх у питаннях довгострокового житла», — зазначила відповідальна за ці питання Фелісіті Б’юкан.

Ці гроші розподілять у Сполученому Королівстві відповідно до кількості українців, що там проживають:

  • 109 мільйонів фунтів для Англії;
  • 30 мільйонів фунтів для Шотландії;
  • 8 мільйонів фунтів для Уельсу;
  • близько 2 мільйонів фунтів для Північної Ірландії.

Від 24 лютого 2022 року у Великобританії програма Homes for Ukraine прийняла понад 124 000 українців. А майже половина людей працездатного віку вже знайшли там роботу.

“Міністерство транспорту також оголосило, що збільшить період часу, протягом якого українські біженці можуть їздити у Великій Британії за водійським посвідченням своєї країни, з 1 до 3 років, що допоможе багатьом продовжити життя та роботу, яку вони створили з тих пір прибувши сюди”, — зазначили в британському уряді.

Уряд Сполученого Королівства продовжить співпрацю з українцями, делегованими адміністраціями, місцевими органами влади, благодійними та волонтерськими групами для підтримки гостей та спонсорів у рамках програми Homes for Ukraine.

Читайте також:

  • Палата громад парламенту Великобританії ухвалила резолюцію про визнання Голодомору 1932–1933 років геноцидом українського народу.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.