Серп і молот зняли з пам’ятника загиблим у Другій світовій війні.

У селі Капитолівка, що знаходиться неподалік міста Ізюм, демонтували радянську символіку. Це рідне село вбитого росіянами дитячого письменника Володимира Вакуленка. Про це повідомили у Деколонізація.Україна.

«Це рідне село письменника Володимира Вакуленка, якого вбили окупанти. Фото радянської символіки у селі нам робив він. Нарешті її демонтовано. Працюємо над тим, аби на Ізюмщині не лишилося нічого радянського/російського», – ідеться в повідомленні.

Довідка 

Володимир Вакуленко – український письменник, поет та громадський діяч. Лауреат міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка, Лауреат Всеукраїнського конкурсу імені Леся Мартовича, Лауреат міжнародного конкурсу «Коронація слова» (Спеціальна відзнака в номінації «Пісенна лірика»). Нагороджений відзнакою «Срібний тризуб» до 20-ліття Незалежності України за літературні досягнення (2011). 

Він також був незламним патріотом України та учасником Революції Гідності. Його вбили росіяни під час окупації міста.

Нагадаємо, що Володимир зник у березні, а пізніше його тіло знайшли на місці масового поховання в Ізюмі. 28 листопада ДНК-експертиза підтвердила, що тіло, яке знайшли в могилі №319 в ізюмському лісі, належало українському письменнику. 6 грудня у Харкові попрощалися з Володимиром Вакуленком. На церемонію у Свято-Дмитрівському храмі прийшли його 14-річний син Віталій, родичі та знайомі.

Читайте також

  • У Харківському Літмузеї презентували книгу вбитого військовими РФ письменника Володимира Вакуленка.