Результатом планової ревізії Держаудитслужби стало незаконне нарахування премій на 25 млн гривень та нестача майна на 1 млн гривень.

Протягом п’яти років працівникам закладу виплачували премії за відсутності підстав для їх призначення. Під час фактичної перевірки наявності матеріальних цінностей училища, проведеної під час ревізії, встановлено також нестачу харчових продуктів, будівельних матеріалів, медикаментів на суму понад 1 млн гривень. Аудитори додають, що посадові особи не контролювали обіг та збереження майна закладу. 

Стало також відомо, що у 2022-2023 роках закладу освіти надавали гуманітарну допомогу від благодійних фондів та громадських організацій, але нині знайшли факти нестачі цієї допомоги.

«Держаудиторами Харківщини направлена вимога новому керівництву закладу щодо негайного вжиття заходів з усунення порушень та відшкодування завданих збитків. За допущені порушення фінансового за закупівельного законодавства 4-х посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів для вирішення питання щодо притягнення керівництва освітнього закладу до кримінальної відповідальності», – додають в Держаудитслужбі України.

Читайте також

Дергачівська міська рада опублікувала тендер на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лозівській за 11 754 261 гривню 60 копійок. Зазначимо, що майже таку ж вартість має одна українська бронемашина «Козак». Нещодавно саме такий транспорт передала Харківська ОВА спецпризначенцям Нацполіції. 

Громада на Харківщині планує витратити 63 млн грн на будівництво шкільного укриття. Планується, що захисна споруда матиме площу 473,9 м² та буде розрахована на 400 людей. Тривалість будівництва – 6 місяців, а строк завершення виконання робіт – 1 червня 2024 року.