Тепер пошуковик Bing, що працює на основі штучного інтелекту ChatGPT, доступний на смартфонах iOS та Android, повідомили у компанії.

У мобільні застосунки Bing і Edge додали декілька нових функцій. Як от голосове введення, яке найчастіше пропонували впровадити тестувальники. Крім цього, Microsoft планує інтегрувати Bing у програму Skype.

«Оскільки ми знаємо, що 64% пошукових запитів здійснюються на мобільних телефонах, ми випускаємо всі нові мобільні програми Bing і Edge, щоб супроводжувати вас в Інтернеті, навіть коли ви не за робочим столом», — зазначають у блозі Microsoft.

Ілюстративне зображення / blogs.microsoft.com

Наразі пошуковик зі штучним інтелектом дозволяє поставити шість питань за одну сесію і 60 питань на добу. Найближчим часом у Microsoft планують збільшити кількість питань до 100 на добу.

Нагадаємо, 9 лютого у Microsoft анонсували оновлену версію пошуковика Bing в браузері Edge, яка запрацювала на основі технології штучного інтелекту, що використовує бот ChatGPT компанії OpenAI. У Google також заявили про впровадження власного чат-бота.

Минулої суботи, 18 лютого, ШІ-бот ChatGPT став доступним в Україні.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.